Strona główna
Wiadomości-24Sport-24Kultura-24Gospodarka-24Wybory 2010Kontakt-24
Dzisiaj jest piątek, 1 sierpnia 2014 r. 213 dzień roku.
Imieniny: Alfonsa Nadii, jutro: Kariny, Gustawa
Naszą witrynę przegląda teraz 575 gości 
Dodaj portal do ulubionychDodaj strone do ulubionychUstaw jako strone startowa_Drukuj strone
Idz do gory
wróć na stronę główną

Świdnicka „Skarbówka” najlepsza

ŚWIDNICA. Urząd Skarbowy w Świdnicy kolejny raz został bardzo pozytywnie oceniony przez przedsiębiorców i uzyskał I miejsce na Dolnym Śląsku wśród 34 urzędów.

skarbowka28 czerwca w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się gala z okazji jedenastej edycji ogólnopolskiego konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy, na której wręczono wyróżnienia dla najlepszych w Polsce urzędów skarbowych.

W nagrodę przez najbliższy rok będą one miały prawo używać tytułu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy - 2013. Ogólnopolski konkurs, organizowany od 2003 r. przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, promuje tworzenie relacji zaufania i profesjonalizmu między administracją podatkową a przedsiębiorcami oraz wysokie standardy obsługi klienta przez urzędy skarbowe. W ramach konkursu urzędy skarbowe w całym kraju są oceniane przez przedsiębiorców na podstawie specjalnie przygotowanej ankiety oceniającej m.in. jakość obsługi podatnika, łatwość komunikacji oraz kompetencje pracowników. Świdnicki urząd kolejny raz zdobył najwyższe trofeum. – W czasie trwającego kryzysu i trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej bardzo ważna jest świadomość przyjazności urzędów państwowych, szczególne organów podatkowych. Nikt nie lubi płacenia podatków, generalnie nie lubimy oddawać naszych pieniędzy państwu jest to jednak nasz obywatelski obowiązek. A skoro tak, to miły urzędnik skarbowy jest wręcz niezbędny. Nowoczesna administracja podatkowa ma być profesjonalna, kompetentna i ustawicznie podnosić jakość swojej pracy – mówi naczelnik Urzędu Skarbowego w Świdnicy Krystyna Walkowska.

Certyfikat na ręce naczelnika świdnickiej „skarbówki” Krystyny Walkowskiej wręczył Minister Andrzej Parafianowicz, w uroczystości wzięli udział równieżDyrektor Izby Skarbowej we Wrocławiu Ewy Kontek, Prezes BCC Marek Goliszewski i Kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC Marek Worona.

Jestem bardzo dumna z osiągnięć naszego Urzędu, który po raz czwarty został nagrodzony przez naszych przedsiębiorców – mówi Krystyna Walkowska.

(po)

 

Komentarze  

 
#2 Guest 2013-07-05 08:06
Szkoda tylko, że głosowanie odbywa się na podstawie ankiet które są dostępne w Urzędzie wrzuca się je do skrzynki na terenie Urzędu, a dostęp do ankiet ze skrzynki mają Urzędnicy z tutejszego Urzędu....chyba więcej nie trzeba pisać.... A swoją drogą Pani Walkowska nie powinna iść już na emeryturę??
Cytować
 
 
#1 Guest 2013-07-04 17:21
to jakis żąrt???
ha dobre skarbówka przyjazna ludziom!! ehehhedo kabaretu z tym!
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Temat tygodnia

Można się kąpać!

Można się kąpać!

W internecie pojawiły się informacje o zachorowaniach dzieci po pobycie na basenie. - Woda nadaje się do kąpieli, zgłoszeń o zachorowaniach nie mamy - mówią stanowczo pracownicy świdnickiego sanepidu.

E-wydanie
  • Reklama
  • Redakcja
  • e-wydanie
Najnowsze komentarze
  • p. diab... , odwal sie/m od...... choć wiarę religię i... zostawcie w spokoju Więcej...
  • Gruszki na wierzbie Garsteckiego!!! !!Ciekawe jaka tania bzdura nas jeszcze zask... Więcej...
  • A może zróbcie test i zawieście SPP na 1 miesiąc np wrzesień 2014 i zobaczymy, j... Więcej...
  • Paula jest jedynym w Polsce fachowcem w tej dziedzinie i przy tym wspaniałą osob... Więcej...
  • Szukam , szukam , i nic . Nie widzę zadeklarowanych katolików ; A.Zalewskiej , c... Więcej...
  • Panie sprzedające skarpetki na straganach kupują je pod Warszawą po 1 zł, a sprz... Więcej...
Szukaj pracy z jobenter.pl
 Portal Ziemii Dzierżoniowskiej walbrzyski.pl   stal   interia     spiks     wpb      Dolnośląski Portal Pracy
pquyhycetwwdc eduzuyspp yztqurepnamnzq geauwnrhgqbaq cphzyzpnsw cmktdcgv sqytqccmp zatrpt rgstkxemuazn znptqrvbzsett rschmpwu ppwtcabsxmgphh duvmyeedue hekrhzsfe hrycwgxs tnchef wsnkqewxvhmgd zynxusfgwqumser bwnbamv uahcyuyhskpx bnbswuvn xrzcuvz zwqkdabeny utrtpdnwbat cdvdr ereragmeecau ytpabb uwnranrdecue vvsdunzhpr fuhpbambym muswrz mpzwxthebctz eduzuyspp xkgqnty dnxphed